Finał X edycji międzynarodowego konkursu INST 7-11.02.2020

W tym roku finał X edycji międzynarodowego konkursu INST (International Natural Sciences Tournament) współorganizowany jest przez Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Ostatnia runda i Wielki Finał konkursu odbywać się będą od 7 do 11 lutego 2020 w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW.

INST jest corocznym konkursem drużyn studenckich dającym możliwość zastosowania zdobytej podczas studiów wiedzy teoretycznej do rozwiązywania praktycznych problemów naukowych i przemysłowych. Do rozwiązania zagadnień, studenci muszą wykorzystać wiedzę i umiejętności z zakresu nauk przyrodniczych, a wszystko to w języku angielskim. Konkurs jest także świetną okazją do nawiązania nowych znajomości, jak również współpracy naukowej.

Program szczegółowy

Więcej informacji o konkursie na stronie: http://www.scitourn.com/news.

Data publikacji: 31 stycznia 2020

Data ostatniej modyfikacji: 19 lutego 2020